سامانه خدمات اینستاگرام
طرح درآمدزایی
با فعالیت کمتر از یک ساعت در روز درآمد میلیونی داشته باشید

آیا میدانید با نیم ساعت فعالیت در روز درآمد میلیونی میتوانید داشته باشید. اگر جزو کسانی هستید که می خواهید در زمینه بازاریابی اینستاگرام فعالیت داشته باشید ولی تخصص لازم را ندارید ما ویژگی شگفت انگیزی را به شما معرفی میکنیم. از این پس شما می توانید مشتریان خود را بدون هیچ دغدغه ای به سایت معرفی کنید و از هر تراکنش کاربر درصد همکاری خود را برداشت نمایید. اما روند کار به چه صورت است و مزایای این پنل نمایندگی اینستاگرام چیست ؟

پنل افزایش فالوور اینستاگرام چگونه کار می کند ؟

با ثبت نام در بخش پنل نمایندگی اینستاگرام که به صورت کاملا رایگان هست شما می توانید یک نام کاربری برای خود تعریف کنید ، این نام کاربری مختص شما است و هر کاربری که با این نام کاربری در سایت ثبت نام کند ، زیر گروه شما می شود و سود شما از هر تراکنش کاربر محاسبه شده و به حساب شما واریز می شود. اما بخش مهم و شگفت انگیز پنل نمایندگی اینستاگرام در اینجاست که کاربرانی که شما جذب می کنید برای همیشه زیر مجموعه شما خواهند بود و سود شما در تمام مدت عضویت کاربر در سایت به حساب شما منظور می شود. یعنی سود شما مختص تراکنش اول نیست و از تمام تراکنش های کاربر در مدت زمان فعالیتش در سایت ، سود خود را دریافت می کنید فرض کنید کاربر 1 ، با نام کاربری شما در سایت ثبت نام می کند و تراکنشی انجام می دهد ، از این تراکنش سود شما محاسبه و به حسابتان واریز می شود ، حال کاربر یک بعد از 6 ماه یا هر چند مدت به سایت بر می گردد و دوباره تراکنشی انجام می دهد ، شما از این تراکنش نیز سود خود را دریافت خواهید کرد.

اما سود شما چقدر است ؟

مفتخریم که با وجود اینکه اولین سیستم کاملا آنلاین در ایران را طرحی کرده ایم و تمام محصولات را کامل بصورت اتومات ارائه میکنیم با اینکه شرکت های مشابه با اینکه خیلی سیستم های ضعیف و محصولات خود را بصورت فیک و هزینه نمایندگی نیز دریافت و ارائه میکنند پنل نمایندگی بدون دریافت هیچ هزینه ای و کملا رایگان در اختیار شما قرار میدهیم. نمایندگاه محترم علاوه بر اینکه از سفارش هایی که از پنل خود میدهند ده درصد تخفیف برخوردار میشوند با معرفی نماینده دیگر میتوانند از سفارش هایی که نمایندگان معرفی شده از سمت شما میدهند بیست درصد (%20) بعنوان پورسانت دریافت کنند. اگر شما ده نماینده معرفی کنید و هر نماینده هر روز فقط 30 هزار تومان سفارش ثبت کنند سود شما روزانه 60 هزار تومان خواهد بود که با توجه به وسعت فعالیت اینستاگرام هر روز سفارش 30 هزار تومان با روزی نیم ساعت فعالیت هر نماینده، در دسترس خواهد بود.


روابط عمومی هولدینگ تجارت راه ایرانیان